Máš otázku?

Chceme se vrátit k přírodě

Firma GREN FOX je polský výrobce profesionálních řešení pro pěstování ekologických, plnohodnotných a zdravých rostlin.
Zaměstnáváme 150 zaměstnanců a každý z nich, každý den a ve vlastním zájmu se snaží, aby naše výrobky splňovaly požadavky našich klientů, aby byly spolehlivé, nejlepší a nejlépe konkurenceschopné na trhu.
Nesouhlasíme s tím, co nám nabízí dnešní svět...
Proto vám poskytujeme možnost vybrat si mezi zeleninou plnou škodlivé chemie a vlastními, plnohodnotnými, zcela BIO výrobky.
Zároveň s ohledem na neustálý rostoucí trend EKO v profesionálním zahradnickém pěstování jsme také připravili nabídku pro plodiny ve větším, průmyslovém měřítku.
Vzhledem k tomu, že máme výrobní haly s celkovou plochou 12 000 m², jsme schopni zrealizovat prakticky každý nový nápad, nejen náš, ale i našeho klienta.
Moderní strojový park a zázemí vysoce kvalifikovaných odborníků umožňuje navíc poskytovat služby v oblasti zpracování kovů, laserového řezání a výroby plastů.
Naše výzkumně-vývojové oddělení úzce spolupracuje s ústavy propagujícími zdravou výživu, proto se budou v naší nabídce pravidelně objevovat nová dokonalá zařízení pro vlastní pěstování zdravých přírodních potravin.

                                      Firma GREN FOX vznikla z lásky k přírodě, zdravému životnímu stylu, z lásky k lidem…

                                                                                        „Jste to, co jíte“

                                      A my jsme pro to, abyste se i vy zamilovali do světa ekologických rostlin – pro sebe…

unia