Máš otázku?
 • michigan_max_3_01.png

  Michigan

  Grow box MICHIGAN je plně automatizované zařízení pro pěstování rostlin v domácích podmínkách. Zařízení má nainstalovanou ventilaci, jejímž úkolem je cirkulace vzduchu, aby se eliminoval vývoj plísní nebo hub. Energeticky úsporný zářič LED COB MAROKO plně nahrazuje sluneční paprsky pro správný průběh fotosyntézy. Pro ještě větší pohodlí při používání byl grow box MICHIGAN vybaven WI-FI modulem pro kontrolu kultivačních parametrů pomocí vyhrazené aplikace (iOS, Android) odkudkoli na světě.

 • ArtiPlant_007_1_web-1.png

  Fox Plant

  Nádoba na pěstování rostlin Fox je poctou ekologickému a autonomnímu pěstování rostlin. Inovativní farma nezávislá na vnějších faktorech s možností vybavení moderními technologiemi a řídicími funkcemi.
  Naše oddělení přizpůsobují parametry zařízení konkrétní plodině tak, aby dostávala nejlepší možné vývojové podmínky.

 • filtr_125_180_250_v002b.png

  Magnum

  Patentovaný systém „Double-flow patent“ používaný v našich filtrech díky své průkopnické technologii konstrukce způsobuje, že můžeme filtrovat vzduch mnohem efektivněji než u stávajících filtrů na trhu. Konstrukční oddělení Gren Fox vyšlo vstříc vašim očekáváním a vyvinulo revoluční řešení pro konstrukci uhlíkového filtru. Díky kombinaci patentované technologie Double flow patent a nejvyšší kvality aktivního uhlí Carbon Max jsme získali uhlíkový filtr s nejvyšší účinností na trhu. Filtry Magnum Gren Fox jsou nejúčinnějším a nejhospodárnějším řešením ve své třídě.

Chceme se vrátit k přírodě

Firma Green Fox vznikla z lásky k přírodě, ekologii a hygienickému způsobu života.

Současný svět je znečištěn. Je těžké žít zdravě, když potraviny jsou plné chemie a v ovzduší je smog.

Rozhodli jsme se vyjít vstříc obrovské výzvě, jakou představuje celkové znečištění životního prostředí.
Vytvořili jsme komplexní systém pro ekologické pěstování rostlin, jak v mikro měřítku – pro domácí použití, tak i makro měřítku – pro široké průmyslové využití.

Naše výzkumně-vývojová a konstrukční oddělení neustále zdokonalují naše výrobky v úzké spolupráci se švýcarskými a americkými výzkumnými ústavy z oblasti biotechnologie.

Jsme výrobce všech zařízení, která nabízíme, což nám umožňuje přizpůsobovat výrobky individuálním požadavkům klientů.

VÍCE O NÁS
unia